Naujienos

Geoterminiai ištekliai – lobis po klaipėdiečių kojomis

Mokslininkai teigia, kad senkant planetos iškastinio kuro ir biokuro ištekliams netolimoje ateityje apie trečdalį energijos žmonija turės pasigaminti iš žemės gelmėse slypinčios šilumos. Būtent iš gilesniųjų žemės sluoksnių geoterminės energijos, kuri karšto vandens telkinių pavidalu glūdi ir po visu Vakarų Lietuvos regionu. Klaipėdos universiteto mokslininkų teigimu, po mūsų kojomis esančią geoterminę energiją galima „įdarbinti“ ne vien gaminant šilumą ar elektrą, o ir išnaudoti gydomąsias geoterminio vandens galias.

2022-05-25
Hidrauliniai bandymai Klaipėdoje baigti, popiet bus atnaujintas šilumos tiekimas

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad trečiadienį, gegužės 11 dienos ryte, pabaigė šiaurinės Klaipėdos miesto dalies šilumos trasų hidraulinius bandymus ir pradeda atnaujinti šilumos tiekimą.

2022-05-11
Nuo gegužės 9 d. šiaurinėje Klaipėdos dalyje vyks hidrauliniai bandymai

Gerbiami AB „Klaipėdos energija“ klientai, informuojame Jus, kad Klaipėdoje šių metų gegužės 9-13 dienomis vyks hidrauliniai šilumos vamzdynų bandymai, padidintu slėgiu bus bandomi šilumos tinklai, esantys į šiaurę nuo Kauno gatvės ir Šilutės pl. 17A, 19, 19C, 27, 29, Sandėlių g. 16.

2022-05-04
Šildymo sezono pabaiga Klaipėdoje – gegužės 5 d.

Šildymo sezonas Klaipėdos mieste oficialiai bus baigtas gegužės 5 d. Tai numatysiantis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo projektas jau yra parengtas.

2022-05-03
Energetikai švęs ne tik Velykas

Lietuvos energetikų diena švenčiama kasmet balandžio 17 dieną. Klaipėdoje energetikos lopšiu laikoma Danės elektrinė, kur 1929 m. deginant akmens anglį miesto ir pramonės įmonių reikmėms buvo gaminama elektra.

2022-04-15