Karštas vanduo grįžta į klaipėdiečių namus

Karštas vanduo grįžta į klaipėdiečių namus

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad pabaigė šiaurinės Klaipėdos miesto dalies šilumos trasų hidraulinius bandymus ir atnaujino šilumos tiekimą, tad karštu vandeniu trečiadienio popietę jau gali naudotis Kauno gatvės, Taikos prospekto, senamiesčio, Danės gatvės ir M. Mažvydo alėjos bei aplinkinių kvartalų klientai. Sportininkų kvartale, Kretingos gatvės, Mažojo kaimelio ir ligoninių miestelio teritorijose šilumos tiekimą tikimąsi atnaujinti dar šįvakar, o kur energetikai nespės – vėliausiai rytoj.

„Magistraliniuose vamzdynuose viskas gerai, tačiau bandymų metu aptikome smulkių defektų trasose senamiestyje nuo Galinio Pylimo gatvės iki Danės upės. Visgi paslaugos tiekimą atstatome, o užpildžius vamzdynus kartu su šildymo sistemų prižiūrėtojais toliau ieškosime, kur yra nesandarios trasų vietos“, – sakė Arūnas Smaguris, AB „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas.

Šalinant gedimus vienas kitas pastatas laikinai gali būti atjungiamas nuo šildymo sistemos. Apie tokius atvejus AB „Klaipėdos energija“ iš anksto informuos pastatų savininkus ir valdytojus.

Jeigu jūsų name ar biure nėra karšto vandens, apie priežastis teiraukitės namo administratoriaus ir šildymo sistemų prižiūrėtojo – jie atsako už šilumos patekimą į namą. Kas aptarnauja jūsų namą, galite sužinoti https://www.klenergija.lt/gyventojams/silumos-kokybe-jusu-name/