Atsiskaitymas už paslaugas

Naudojantis internetinio atsiskaitymo paslaugomis

Fiziniams asmenims, apmokant sąskaitą internetine bankininkyste, reikia banko skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ susirasti AB „Klaipėdos energija“ ruošinį (paieškai galite naudoti įmokos gavėjo kodą 44400) ir jį užpildyti:

  • įrašyti abonento kodą
  • apmokamos sąskaitos už paslaugas numerį,
  • mokamą sumą.

Jei vandens pašildymo rodmenų deklaravimas vykdomas banko paskyroje – įrašykite skaitiklių rodmenis (skaitiklių eiliškumą pateikite kaip nurodyta AB „Klaipėdos energija“ pateiktoje sąskaitoje).

Atsiskaitant iš užsienio banko, reikia papildomai nurodyti banko duomenis ir sąskaitą:

AB SWEDBANK. SWIFT: HABALT22. IBAN: LT64 7300 0100 0007 3788.

       

Kas yra e-paslauga

Prisijungę prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, galite internete peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis.

PDF formatu pateikiama sąskaita yra oficialus mokėjimo dokumentas. Jūs galite ją apmokėti ne tik internetu, bet ir bankuose ar kitose įmokų priėmimo vietose (apmokėjimo vietas rasite paspaudus čia).

E-paslaugų puslapyje veikia mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP): bendrovės klientai gali apmokėti sąskaitas už šilumos energiją tiesiai iš e-paslaugų puslapio.

MIP privalumai:

Tikslumas – Bendrovė gauna tikslius atliktų mokėjimų duomenis, išvengiama klaidų, kurių dažnai pasitaiko pildant mokėjimo pavedimus, palengvėja sąskaitos ir mokėjimo sudengimo procesas.

Operatyvumas – apmokėti sąskaitas užtruks mažiau laiko ir tai galima operatyviai atlikti iš bet kurios vietos ar įrenginio, patvirtinant savo banko identifikavimo priemone.

E-paslaugos gyventojams

Tai būdas gauti sąskaitas už AB „Klaipėdos energiją“ paslaugas ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis elektroniniu būdu.

Vandens suvartojimas yra deklaruojamas kubiniais metrais (m3), nenurodant litrų. Litrai apvalinami iki m3, pagal matematikos apvalinimo taisykles: jeigu vandens apskaitos prietaisas rodo 500 l ir daugiau, apvalinama į didesniąją pusę, jei mažiau – į mažesnę pusę, pvz.: karšto vandens apskaitos prietaisas rodo 125 m3 ir 232 l, į sąskaitą įrašome 125 m3.

Šilumos suvartojimas deklaruojamas kilovatvalandėmis (kWh).

Kodėl verta naudotis E-paslauga?

Taupu – apmokant sąskaitas internetu, mažesni aptarnavimo mokesčiai.

Patogu – nereikia stovėti eilėse, o mokesčius už AB „Klaipėdos energija“ suteiktas paslaugas galite sumokėti neišeidami iš namų ar darbo vietoje. Internetu už paslaugas sumokėti ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis galite net iš kitos valstybės.

Informatyvu – galima peržiūrėti pastarųjų dviejų metų sąskaitas ir jas palyginti.

Ekologiška – sąskaita pateikiama elektroninėje formoje (PDF formatu), tausojami gamtos resursai nespausdinant sąskaitos.

Saugu – sąskaita niekuomet nepasimes.

Operatyvu – internete patalpinus naują sąskaitą, į Jūsų elektroninį paštą iškart bus išsiųstas pranešimas, todėl sąskaita visada bus pateikta anksčiau negu gaudavote paštu.
Pradėjus naudotis E-paslauga,  sąskaitų faktūrų paštu nebesiųsime.
Užsiregistravus ir užsisakius elektroninę sąskaitą, Jums bus sukurta asmeninė prieiga, kur iki kiekvieno mėnesio 11 dienos gausite naujai suformuotą sąskaitą už šildymą ir karšto vandens paruošimą.
Išsamesnė informacija, kaip tapti mūsų elektroninių paslaugų vartotoju, pateikiama čia arba telefonu +370 46 39 22 22.
E-paslaugos savitarnos naudojimo taisyklės

E-paslaugos verslui

Naudotis e-paslauga labai paprasta ir patogu. Elektroniniu būdu pateikta PVM sąskaita faktūra turi privalumų – visada bus pateikta anksčiau negu popieriuje spausdinta sąskaita, niekuomet nepasimes, taip pat numatytos galimybės ją išsisaugoti Jūsų kompiuterinėje laikmenoje. Patalpinus sąskaitą į e-paslaugos sistemą, Jums bus nedelsiant sutartyje nurodytu elektroniniu paštu išsiųstas pranešimas. Pradėjus naudotis e-paslauga, PVM sąskaitų faktūrų paštu nebesiųsime.

Norėdami prisijungti prie e-paslaugų, kreipkitės el. paštu [email protected] arba telefonu +370 46 392 222 (meniu pasirinkite 2 (Apmokėjimo ir sutarčių klausimai), toliau vėl 2 (Verslo klientai)). Jums bus atsiųsta Elektroninių paslaugų teikimo sutartis, kurią pasirašius suteikta prieiga prie e-paslaugos savitarnos svetainės.

Grynaisiais pinigais

Mokėjimo tvarka

Klientai už jų būstams tiekiamą šilumą, karštą vandenį bei kitas suteiktas paslaugas atsiskaito kiekvieną mėnesį pagal pateiktą sąskaitą. Už praėjusio mėnesio suteiktas paslaugas reikia sumokėti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Pavyzdžiui, už balandžio mėnesio šildymą reikia sumokėti iki gegužės mėnesio paskutinės dienos. Laiku neapmokėjus sąskaitos skaičiuojami delspinigiai.

Daugiau informacijos tel. (8 46) 392 222, el. paštas kac@klenergija.lt.