Naujienos

LŠTA pranešimas: šilumos tiekimo įmonės finansinėje duobėje

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), atlikusi šilumos tiekimo įmonių finansinio pajėgumo vertinimą, nustatė normatyvinio finansinio pajėgumo rodiklio žemutinę reikšmę 2017 metams – 1,66. Pažymėtina, kad ši riba, atspindinti šilumos tiekimo įmonės finansines galimybes tiekti vartotojams nepertraukiamas ir kokybiškas paslaugas, 2016 metais buvo aukštesnė  – 1,97.

2018-07-12
Biokuras pinga – šilumos kaina mažėja

Šilumą Klaipėdai ir Gargždams tiekianti AB „Klaipėdos energija“ patvirtino kainas liepos mėnesiui. Lyginant su birželiu bendrovės klientams šilumos energija atpigs 5,4 procento ir viena kilovatvalandė kainuos 3,87 cento (ct/kWh) be pridėtinės vertės mokesčio.

2018-06-27
Šilutės pl. 26 uždaryta kasa

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad nuo 2018 m. liepos 1 dienos nutrauktas atsiskaitymas grynaisiais pinigais bendrovės kasoje Šilutės pl. 26, Klaipėdoje. Kasa uždaryta. Atsiprašome už nepatogumus ir primename, kad atsiskaityti už bendrovės paslaugas galima šiais būdais:

2018-06-15
Nebus karšto vandens

Nešildymo sezono metu AB „Klaipėdos energija“ rekonstruoja šilumines trasas bei įrenginius, todėl kai kuriose miesto vietose netiekiama šiluma ir vartotojams laikinai neruošiamas karštas vanduo.  Žemiau pateikiame adresus, kur artimiausiu metu bus vykdomi darbai:

2018-06-13
Nuo ketvirtadienio karštas vanduo grįžo į trasas

AB „Klaipėdos energija“, atlikusi hidraulinius trasų bandymus pietinėje Klaipėdos dalyje nuo Kauno gatvės, ketvirtadienį, birželio 7 dieną, atnaujino šilumo tiekimą į šilumines trasas. Jeigu Jūsų name nėra karšto vandens, rekomenduojame kreiptis į namo administratorių, bendrijos pirmininką arba namo šildymo sistemų prižiūrėtoją. Kas yra Jūsų namo 

2018-06-07