Naujienos

Artėja šildymo sezonas

Vėstantys orai verčia ieškoti šiltesnių rūbų ir kartu pranašauja artėjantį šildymo sezoną. Daugiabučių namų administratoriams ir bendrijų vadovams tai signalas, jog būtina atlikti pastatų sistemų paruošimo šildymo sezonui darbus ir iki rugsėjo 15 dienos į AB „Klaipėdos energija“ pristatyti parengties šildymo sezonui aktų kopijas.

2017-09-16
Danės elektrinėje – projektas „Energosound“

Tarptautinis šiuolaikinių menų festivalis “PLArTFORMA” rugsėjo 15 dieną įsiverš ir į AB „Klaipėdos energija“ senosios elektrinės Danės gatvėje erdves.

2017-09-12
Kviečiame dalyvauti mazuto rezervuarų ir patalpų nuomos konkursuose

AB „Klaipėdos energija“ išnuomoja plieninius vertikalius antžeminius rezervuarus, kuriuos galima pritaikyti skystų ir birių medžiagų saugojimui. Nuomojamo turto adresas: Lypkių g. 13, Klaipėda. Informaciją apie nuomojamą turtą rasite prieduose: Turto nuomos sąlygos, Rezervuarų vietų schema Išnuomojamos 428,07 m² sandėliavimo patalpos Danės g. 8 ir 250,22 m² gamybinės patalpos Šilutės pl. 26, Klaipėdoje.

2017-08-28
Vasara – skolų grąžinimo metas

Uostamiesčio šilumininkai baigiantis vasarai stebi malonią tendenciją – tirpsta klientų skolos. Tikėtina, kad iki šildymo sezono pradžios AB „Klaipėdos energija“ skolininkų gretos dar sumažės, o bendra skolų suma nebesieks 5 mln. eurų.

2017-08-25
Šią vasarą AB „Klaipėdos energija“ atnaujins virš 7 kilometrų vamzdynų

Klaipėdiečiai kiekvieną vasarą priversti kęsti nepatogumus – kartais jų namuose atjungiamas karštas vanduo, o kiemuose šaligatvius ir gatvių dangas ardo šilumos trasas keičiantys remontininkai. Visgi, tai neišvengiama realybė, kuri, panašu, lydės klaipėdiečius dar ne vienerius metus.

2017-08-03