Naujienos

Informacija Gargždų miesto gyventojams

Nuo 2020 metų sausio 15 dienos AB „Klaipėdos energija“ Gargždų miesto gyventojų aptarnavimo padalinys, buvęs adresu P. Cvirkos g. 15, Gargžduose, perkeltas į Ryšininkų g. 11, Klaipėdoje.

2020-01-15
Šiltą žiemą pigesnė ir šiluma

Sausis pratęsė neįprastą žiemos tendenciją Klaipėdos energetikos sektoriuje – už šilumą pirmąjį 2020 m. mėnesį bus mokama mažiau nei prieš tai buvusį. Tokia pat situacija buvo fiksuota ir gruodį.

2020-01-02
Visos taupymo priemonės mažina sąskaitas

Klaipėdai ir Gargždų miestams centralizuotai šilumą tiekianti AB „Klaipėdos energija“ kas mėnesį suskaičiuoja, kiek šilumos sunaudoja seni, nauji ir renovuoti pastatai. Ir ši statistika kaskart patvirtina tą patį faktą: nauji ir pilnai renovuoti pastatai sunaudoja du-tris kartus mažiau šilumos energijos, nei nerenovuoti senos statybos daugiabučiai.

2019-12-20
Klaipėdos politikai domisi Danės gatvės katilinės iškeldinimu

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai lankėsi AB „Klaipėdos energija“ padalinyje Danės gatvėje. Politikai norėjo savo akimis pamatyti kaip vyksta teritorijos konversija ir su bendrovės vadovais aptarti, kuriuos darbus tikslingiausia vykdyti, kad klaipėdiečiams nedidėtų šilumos kaina.

2019-12-18
Tęsiama Danės gatvės elektrinės teritorijos konversija

Tęsiama Danės gatvės elektrinės teritorijos konversija Miesto detaliajame plane numatyta, jog Danės upės dešiniame krante, kur dabar veikia AB „Klaipėdos energija“ katilinė, pramoninė teritorija iki 2030 metų bus paversta miesto gyvenamąja ir rekreacine zona. Kaip ir kitame upės krante čia turėtų driektis pėsčiųjų ir dviračių takai, dalis teritorijos atiduota naujai statybai, o istorinę vertę turintys …

2019-11-29