Naujienos

Renovuotų namų gyventojams šildymo sąskaitos didės keliais eurais, nerenovuotų – dešimtimis

Po šilto pernykščio lapkričio, kai temperatūra svyravo apie +8 C°,  gruodis parodė žiemiškus dantukus – vidutinė lauko temperatūra paskutinį praėjusių metų mėnesį krito iki 1,7 C°. Tad gamtos įtakoti pokyčiai neišvengiamai atsispindi ir sąskaitose už šildymo paslaugas.

2021-01-18
LRT: šalyje brangsta šildymas

Lietuvoje brangsta centrinis šildymas. Energetikos reguliavimo tarybos atstovai sako, kad šilumos kainą kelia išaugęs jos suvartojimas ir jai gaminti naudojamos pabrangusios dujos bei biokuras. Bet biokuro gamintojai tvirtina jį parduodantys pigiau nei savikaina. Ir jei šildymas vis tiek brangsta, kyla klausimas, kada jis galėtų pigti? Išsamiau apie tai – LRT reportaže.

2021-01-13
„Klaipėdos energijai“ skirtas pramonininkų apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) paskelbė pernykščių metų atsakingo verslo atstovus. Vienu iš keturių laureatų tapo AB „Klaipėdos energija“. Įmonė pagerbta apdovanojimu „Už mūsų Klaipėdą“, kaip daugiausiai dėmesio skyrusi visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms.

2021-01-06
Šilumos kainą didmiesčiuose labiausiai įtakoja nepriklausomų gamintojų konkurencija

Kuras, kurį šilumos gamintojai perka iš tų pačių rinkoje siūlančių tiekėjų, kainuoja maždaug vienodai, bet šilumos kainos skirtinguose miestuose skiriasi net iki 40 procentų.

2021-01-04
AB „Klaipėdos energija“: naujos aikštelės – pigesniam biokurui

Klaipėdai ir Gargždams centralizuoto šildymo paslaugą užtikrinanti AB „Klaipėdos energija“ Šilutės plento padalinyje įrengė dvi naujas biokuro sandėliavimo aikšteles, kurių bendras plotas 2440 m2. Išplėsta bendrovės infrastruktūra leis sukaupti didesnes kuro atsargas, pagerins pozicijas derantis dėl palankesnės kuro kainos, sudarys sąlygas atsigabenti smulkintą medieną iš užsienio šalių.

2020-12-07

Kviečiame prisijungti prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, kur galėsite peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis

Prisijungimas prie e-paslaugos

Daugiau informacijos