Naujienos

Gruodžio mėn. šildymo sąskaitos Klaipėdoje – vienos mažiausių Lietuvoje

Klaipėdos energija klientams jau paruošė sąskaitas už gruodžio mėnesio šilumos energiją, o besinaudojantys e-paslaugų puslapiu, pranešimą apie suformuotą sąskaitą gavo į savo el. paštą. Sąskaitų dydžiams didžiausią įtaką turėjo klimatinės sąlygos ir vartojimo ypatumai.

2023-01-10
Tęsiama AB „Klaipėdos energija“ teritorijos konversija

Žengtas dar vienas žingsnis atveriant teritoriją prie Danės upės, kur įsikūręs AB „Klaipėdos energija“ gamybos padalinys. Kaip ir numatyta Klaipėdos miesto savivaldybės 2022-2024 m. strateginiame veiklos plane, bendrovės teritorija išskaidyta, įregistruoti keturi atskiri žemės sklypai, jiems suteikti adresai Danės g. 8, Danės g. 8A, Danės g. 8B, Danės g. 8C.

2022-12-22
Klaipėdos šilumininkų finansiniai rezultatai rodo stabilumą

Per metus kelis kartus išaugusios dujų, biokuro ir elektros energijos kainos smogė ne tik gyventojams, bet ir daugumai verslo įmonių. Klaipėdą ir Gargždus centralizuotai šiluma aprūpinanti AB „Klaipėdos energija“ energetinę krizę sutiko tinkamai pasiruošusi – tai rodo preliminarūs šių metų finansiniai rezultatai bei klientams tiekiamos šilumos kaina.

2022-12-08
Centralizuotas šildymas: pigu ar brangu?

Nors viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie brangų centralizuotą šildymą, norintys prisijungti prie centralizuotų šilumos tinklų Lietuvos miestuose rikiuojasi į eilę. Ypač situacija karšta Lietuvos pajūryje – Klaipėdoje naujų klientų, panorusių naudotis AB „Klaipėdos energija“ šildymo paslaugomis, skaičiuojama virš pusšimčio.

2022-12-06
AB „Klaipėdos energija“ vėl atidarė Klientų aptarnavimo centrą

Nuo gruodžio 1 d. AB „Klaipėdos energija“ vėl priima ir aptarnauja interesantus Klientų aptarnavimo centre.    Energetikų bendrovės specialistai klaipėdiečių laukia Danės g. 8, baltame vienaukščiame pastate, I – IV nuo 7 iki 16 val., o V nuo 7 iki 15 val., pietų pertrauka nuo 11 iki 11.48 val.

2022-12-02