Naujienos

Elektros gamybai planuoja pasitelkti ORC technologiją

Baigiantis šildymo sezonui AB „Klaipėdos energija“ planuoja ne tik kasmetinius hidraulinius bandymus ir visą vasarą vyksiančius trasų atnaujinimo darbus. Pagal Klaipėdos miesto Tarybos patvirtintą investicinį planą, bendrovės katilinėje Šilutės plente numatyta sumontuoti organinio Renkino ciklo (ORC) principu veikiančią turbiną, gaminsiančią elektros energiją savoms reikmėms.

2020-04-27
Hidrauliniai bandymai nukeliami į vasarą

Klaipėdos ir Gargždų miestams centralizuotai šilumą tiekianti AB „Klaipėdos energija“ šiemet hidraulinius bandymus vykdys vasarą. Tradiciškai pavasarį, iškart po šildymo sezono, vykdavę šilumos vamzdynų bandymai padidintu slėgiu planuojami liepos – rugpjūčio mėnesiais.

2020-04-23
Saulės energija mažins šilumos kainą

Artėjant profesinei šventei – Lietuvos energetikų dienai – AB „Klaipėdos energija“ atvertė dar vieną naują istorijos puslapį: ant savo pastatų Šilutės plente įrengė saulės baterijas ir dalį šilumos gamybos procesams būtinos elektros energijos pasigamins pati.

2020-04-16
Vartotojams – galimybė atidėti atsiskaitymus už sunaudotą šilumos energiją

Artėjant kovo mėnesio pabaigai daugelis turėsime susimokėti už komunalines ir kitas būsto paslaugas. Prasidėjęs karantinas pakoregavo dalies tautiečių finansinę situaciją. Tačiau gyventojus aptarnaujančios įmonės prašo laikytis sutartyse nurodytų mokėjimo terminų, o atidėti mokesčius leidžia tik išskirtiniais atvejais.

2020-03-30
AB „Klaipėdos energija“ domisi šilumos panaudojimu šalčio gaminimui

Centralizuotai šilumą Klaipėdai ir Gargždams tiekianti AB „Klaipėdos energija“ ieško būdų, kaip praplėsti savo paslaugas ne tik šildant, bet ir vėsinant klientų patalpas. Tokios absorbcinio vėsinimo technologijos pasaulyje ne naujiena. Vandens šaldymo mašinos iš karšto vandens pagamina šaltą orą, kuris plačiai naudojamas pramoniniam oro kondicionavimui.

2020-03-18

Vartotojams – galimybė atidėti atsiskaitymus už sunaudotą šilumos energiją

Daugiau informacijos

Kviečiame prisijungti prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, kur galėsite peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis

Prisijungimas prie e-paslaugos

Daugiau informacijos