Naujienos

Karštas vanduo grįžta į pietinę Klaipėdą

AB „Klaipėdos energija“ antradienį atliko šilumos trasų hidraulinius bandymus pietinėje Klaipėdos miesto dalyje ir trečiadienį popiet atnaujino šilumos tiekimą. „Apibendrinant ką tik įvykdytus hidraulinius bandymus galime konstatuoti, kad magistraliniai tinklai yra be defektų, tik keliuose kvartaluose užfiksuoti nutekėjimai. Mūsų specialistai tikrina įtartinas vietas, ieško gedimų. Atnaujinome šilumos gamybą ir tiekimą, todėl didžiąją dalį pietinės Klaipėdos …

2020-08-12
Nuo pirmadienio hidrauliniai bandymai Klaipėdoje ir Gargžduose

Rugpjūčio 10-15 dienomis AB „Klaipėdos energija“ vykdys šilumos trasų hidraulinius bandymus, todėl visa pietinė Klaipėdos miesto dalis nuo Kauno gatvės ir dalis Gargždų klientų liks be centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens.

2020-08-07
Rugpjūčio 10-15 d. hidrauliniai bandymai pietinėje Klaipėdos dalyje

Rugpjūčio 11 dieną padidintu slėgiu (2 MPa) bus bandomi Klaipėdos miesto šilumos tinklai, esantys į pietus nuo Kauno gatvės. Vartotojams, gyvenantiems Šilutės pl. 19, 19C, 27, 29, šilumos energijos tiekimas karšto vandens gamybai nebus nutrauktas.

2020-07-29
Tapkite energetiku: magistro studijų programa „TERMOINŽINERIJA“

Šilumos, vėsumos ir elektros generavimo įrenginiai, energijos tiekimas ir paskirstymas, vartojimas ir taupymas pastatuose, pramonėje, energetikoje ir žemės ūkyje, apimant planavimą ir projektavimą, montavimą ir eksploatavimą, administravimą ir valdymą – didžiulė ekonomikos sritis, kurioje dirba tūkstančiai TERMOINŽINERIJOS krypties specialistų, vadybininkų bei verslininkų.

2020-07-20
Hidrauliniai bandymai – be netikėtumų

AB „Klaipėdos energija“ praneša, kad šiaurinėje Klaipėdos dalyje antradienį išbandyti magistraliniai bei kvartaliniai šilumos tiekimo vamzdynai. Juose stambių defektų neužfiksuota.

2020-07-15

Kviečiame prisijungti prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, kur galėsite peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis

Prisijungimas prie e-paslaugos

Daugiau informacijos