Naujienos

Nuo spalio 21 iki lapkričio 8 dienos Klientų aptarnavimo centre Ryšininkų g. 11, Klaipėda, klientai nebus priimami

Vadovaujantis Klaipėdos m. savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos rekomendacijomis, AB „Klaipėdos energija“ imasi prevencinių veiksmų dėl COVID-19 pandemijos plitimo ir stabdo kontaktinį klientų aptarnavimą.

2020-10-21
Jei nešyla radiatoriai – kreipkitės į savo šildymo sistemų prižiūrėtoją

Centralizuotai šilumą Klaipėdos ir Gargždų miestams tiekianti AB „Klaipėdos energija“ šiomis dienomis sulaukia daugybės klientų skambučių, kurie klausia, kada pas juos pradės šilti radiatoriai.

2020-10-15
Šildymo sezono pradžia – spalio 14 d.

Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, kad atsižvelgiant į vėstančius orus bei artimiausių dienų orų prognozes, Klaipėdoje pradedamas šildymo sezonas. Savivaldybės  biudžetinės ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigos bus pradėtos šildyti jau nuo rytojaus, spalio 14 d., o visame mieste šildymo sezonas prasidės diena vėliau – ketvirtadienį, spalio 15 d.

2020-10-13
AB „Klaipėdos energija“ pirmoji šalyje įdiegs kainas mažinančią naujovę

Jau keletą metų klaipėdiečiai savo sąskaitose stebi mažėjančias išlaidas už šildymą. Viena iš šilumos pigimo priežasčių, jog uostamiesčiui centralizuotos šilumos tiekimą užtikrinanti AB „Klaipėdos energija“ nuo 2015 m. pasistatė 6 biokuro katilus. Kadangi biokuras yra kelis kartus pigesnis už gamtines dujas, šilumos kaina uostamiestyje mažėja.

2020-09-29
Patikslinta informacija apie COVID-19 bendrovėje „Klaipėdos energija“

Bendrovės duomenimis rugsėjo 16 dienai, koronaviruso infekcija patvirtinta iš viso jau 7 AB „Klaipėdos energija“ darbuotojams. Du atvejai nustatyti pavieniams asmenims, o likusieji – bendrovėje dirbantiems tų pačių šeimų nariams.

2020-09-16

Kviečiame prisijungti prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, kur galėsite peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis

Prisijungimas prie e-paslaugos

Daugiau informacijos