Naujienos

Tęsiama Danės gatvės elektrinės teritorijos konversija

Tęsiama Danės gatvės elektrinės teritorijos konversija Miesto detaliajame plane numatyta, jog Danės upės dešiniame krante, kur dabar veikia AB „Klaipėdos energija“ katilinė, pramoninė teritorija iki 2030 metų bus paversta miesto gyvenamąja ir rekreacine zona. Kaip ir kitame upės krante čia turėtų driektis pėsčiųjų ir dviračių takai, dalis teritorijos atiduota naujai statybai, o istorinę vertę turintys …

2019-11-29
Ieško būdų kaip atpiginti šilumą

Praėjusią savaitę AB „Klaipėdos energija“ kreipėsi į savo akcininkę – Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją – prašydama papildyti 2018-2022 metų bendrovės investicijų planą. Energetikai rado keletą sprendimų, kaip galima patobulinti šilumos gamybos procesą ir tuo pačiu taupyti savo bei mokesčių mokėtojų pinigus.

2019-11-27
Pigi ir švari šiluma – daugiau klientų

AB „Klaipėdos energija“ šiemet vėl taikosi į rekordą. Per 9 mėnesius prie centralizuotų šilumos tinklų prisijungė dar 22 nauji objektai, daugiausia gyvenamieji namai. Tikėtina, kad nauji pastatai Klaipėdoje noriai jungiasi prie centralizuoto šildymo dar ir dėl to, jog uostamiestyje šis šildymo būdas leidžia pasiekti aukščiausią A++ pastato energetinio naudingumo klasę.

2019-10-14
Naujieji „Klaipėdos energijos” katilai jau ruošiami darbui

Uostamiesčio savivaldybės valdomos AB „Klaipėdos energija” specialistai antradienį supažindino naujuosius įmonės Stebėtojų tarybos narius su investicijomis – trimis biokuro katilais – ir pristatė porą kitų brandinamų projektų.

2019-10-02
„Klaipėdos energija“: nauji biokuro katilai užtikrins mažesnes kainas

Uostamiesčio energetikai prognozuoja, jog artėjantis šildymo sezonas bus maždaug 15 procentų pigesnis nei pernykštis. Tam didžiausią įtaka turės šiemet pradėti eksploatuoti 3 nauji AB „Klaipėdos energija“ biokuro katilai, atpigęs kuras ir išlikusi gamintojų konkurencija.

2019-09-25