Naujienos

Artėja brangiausias šildymo sezonas – ruoškite roges vasarą!

Praošus Jūros šventei „Klaipėdos energija“ ragina daugiabučių namų administratorius ir toliau kviesti visų administruojamų namų gyventojus į susirinkimus priimti sprendimą renovuoti senus elevatorinius šilumos mazgus, kur tai dar nepadaryta.

2022-08-02
Geležinkelio atšakos aukcionas

Parduodamas turtas, kuris yra išnuomotas nuomos sutartimi nuomininkui: geležinkelis – privažiuojamasis kelias.

2022-08-02
„Klaipėdos energija“ skubina ruoštis brangiam šildymo sezonui

AB „Klaipėdos energija“ ragina imtis visų įmanomų priemonių šilumos taupymui ir  kreipėsi į Klaipėdos daugiabučių administratoriams su pasiūlymu kuo greičiau atlikti dalinę renovaciją – pakeisti elevatorinius šilumos punktus į automatizuotus. Juo labiau, kad valstybė ženkliai padidino kompensacijas šiems darbams, o toks šildymo sistemų patobulinimas gali sumažinti daugiabučių gyventojų šildymo sąskaitas iki 15 proc.

2022-07-13
Renovuojantiems šilumos punktus – kompensacija iki 80 proc.

Valstybė nuo šiol kompensuos nebe 30, o iki 80 proc. šilumos punktų bei šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimo kaštų.  Darbus reikės atlikti per ateinančius ketverius metus.

2022-07-01
Klaipėdoje hidrauliniai bandymai baigti

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad trečiadienį, birželio 8 dienos ryte, pabaigė pietinės Klaipėdos miesto dalies šilumos trasų hidraulinius bandymus ir pradeda atnaujinti šilumos tiekimą.
Jau šiandien dauguma pietinės miesto dalies šilumos vartotojų turės karštą vandenį, išskyrus dalį vartotojų tarp Baltijos pr. ir Statybininkų pr., kuriems dėl vykdomų remonto darbų šilumos tiekimą planuojama atnaujinti penktadienį.
Jeigu jūsų name ar biure nėra karšto vandens, apie priežastis teiraukitės namo administratoriaus ir šildymo sistemų prižiūrėtojo – jie atsako už šilumos patekimą į namą. Kas aptarnauja jūsų namą, galite sužinoti https://www.klenergija.lt/gyventojams/silumos-kokybe-jusu-name/

2022-06-08