Naujienos

AB „Klaipėdos energija“ dujas keičia į biokurą

AB „Klaipėdos energija“ savo pagrindinėje katilinėje Šilutės plente jau paruošė vietą naujų biokurą deginančių katilų statybai. Planuojama, kad jais gaminant šilumą bus stabilizuotos ar net sumažintos šilumos kainos Klaipėdos miesto klientams.

2017-06-30
Visi gyventojai turi mokėti už bendrųjų patalpų šildymą

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (toliau – Komisija), išnagrinėjusi vartotojo V. V. ir AB „Klaipėdos energija“ ginčą, pasisakė, kad šilumos tiekėjas teisėtai ir pagrįstai vartotojui teikia sąskaitas už bendrųjų patalpų šildymą.

2017-06-19
„Klaipėdos energija“ planuoja naują katilinę

Ateityje iš Danės gatvės turėsiantys išsikraustyti miesto energetikai mąsto apie galimybę Šiaurės prospekte, už stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelės, statyti nedidelę rezervinę katilinę.

2017-06-16
Nebus karšto vandens – remontuojamos trasos

Pasibaigus šildymo sezonui AB „Klaipėdos energija“ pradeda trasų remonto ir renovacijos darbus. Todėl kai kuriose Klaipėdos vietose laikinai nutraukiamas centralizuotas šilumos tiekimas ir neberuošiamas karštas vanduo. Žemiau nurodyti adresai, kur artimiausiu metu neteikiama ši paslauga.

2017-06-13
Ketvirtadienį atnaujintas karšto vandens tiekimas

AB „Klaipėdos energija“ praneša, jog sėkmingai atliko Klaipėdos miesto pietinės dalies šilumos tinklų hidraulinius bandymus ir ketvirtadienio naktį atnaujino šilumos tiekimą magistraliniais ir kvartalų vamzdynais. Jeigu Jūsų name vis dar nėra karšto vandens, priežastis turėtų paaiškinti šildymo sistemų prižiūrėtojas arba namo administratorius ar bendrijos pirmininkas. Kas yra Jūsų namo šildymo sistemų prižiūrėtojas, galite sužinoti šioje …

2017-06-08