Naujienos

Informacija apie hidraulinius bandymus

Informuojame, kad Klaipėdoje šių metų gegužės 10-14 dienomis padidintu slėgiu bus bandomi šilumos tinklai, esantys į šiaurę nuo Kauno gatvės, išskyrus Jaunystės ir Ragainės gatves bei pastatą Liepų g. 83.

2021-03-31
Klaipėdoje balandį šiluma atpigs

Paskutinį šildymo sezono mėnesį klaipėdiečiai už šilumą mokės mažiau nei kitų šalies miestų gyventojai. AB „Klaipėdos energija“ kilovatvalandė centralizuotai patiektos šilumos kainuos 4,44 cento (su 9 proc. PVM), o iš didžiųjų miestų pigiau šilumą vartotojams tieks tik Kaunas.

2021-03-31
AB „Klaipėdos energija“ jau 15 metų dirba pagal pasaulinius standartus

AB „Klaipėdos energija“ buvo pirmoji Lietuvoje savivaldybės kontroliuojama energetikos įmonė, įdiegusi tarptautinę kokybės valdymo sistemą, pasaulyje įvardinamą kaip ISO standartai. Tai įvyko dar 2006 metais, o prieš kelias savaites sertifikavimo bendrovė ,,Bureau Veritas Lit”, atlikusi AB „Klaipėdos energija“ kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistemos auditą

2021-03-26
Šildymas Klaipėdoje: žiemos pamoka – metas ruoštis vasaros darbams

Žiema šiemet parodė nagučius: gruodį tik pagąsdino, sausį jau trinktelėjo rekordiniais -20 oC šalčiais, o vasaris visas buvo šaltas ir žvarbus. Lyginant su pernykščiu, kai 2020 m. vasarį Klaipėdoje laikėsi vidutinė +3,8 oC šiluma, šiemet paskutinįjį žiemos mėnesį oro temperatūros vidurkis uostamiestyje krito iki -3,5 oC.

2021-03-24
AB „Klaipėdos energija“ komentaras dėl galimos Kuršių marių taršos

AB „Klaipėdos energija“ kovo 8 d. gavo aplinkosaugininkų tyrimo aktą su konstatuotais galimais pažeidimais. Bendrovė jį analizuoja ir per 2 darbo dienas pateiks savo pastabas.

2021-03-09

Kviečiame prisijungti prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, kur galėsite peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis

Prisijungimas prie e-paslaugos

Daugiau informacijos