Naujienos

Lapkritį uostamiestyje šiluma kainuos 23,3 proc. pigiau nei pernai

Klaipėdiečiams centralizuotą šilumą tiekianti AB „Klaipėdos energija“ suskaičiavo lapkričio šilumos kainą. Ji kone ketvirtadaliu (23,3 proc.) pigesnė nei prieš metus ir bendrovės klientams kainuos 6,59 cento už kilovatvalandę (be PVM).

2023-11-03
Energetikams Klimato kaitos diena – proga pasukti galvas

„O ką kiekvienas iš mūsų gali padaryti, kad sušvelnintume klimato kaitą?““- retoriškai klausė  dr. Ignas Mikalauskas, AB „Klaipėdos energija“ Klientų aptarnavimo centro vadovas, kreipdamasis į kolegas, susirinkusius paminėti Tarptautinę kovos su klimato kaita dieną.

2023-10-26
Nuo trečiadienio pradedami šildyti daugiabučiai

Nuo trečiadienio Klaipėdoje pradedami šildyti ir daugiabučiai – spalio 18-ąją visame mieste prasideda oficialus šildymo sezonas. Kiek anksčiau, nuo spalio 13 dienos, Klaipėdoje jau buvo pradėtos šildyti ugdymo įstaigos, taip pat savivaldybei pavaldžios socialinių paslaugų, sveikatos, kultūros, sporto įstaigos. Planuojama, kad šių metų šildymo sezonas bus pigesnis nei praėjusiais metais. 

2023-10-18
Šildymo sezoną galite pradėti patys

Atėjus vėsesniems orams visuomenė skyla į dvi grupes: vieni reikalauja nedelsiant pradėti šildymo sezoną, o kiti, baimindamiesi šildymo sąskaitų, kategoriškai pasisako prieš šilumos įjungimą.

2023-10-09
Artėja šildymo sezonas Klaipėdoje: yra gerų žinių

Tradiciškai apie spalio vidurį startuojančio šildymo sezono gyventojai neretai laukia su nerimu: kokios šiemet bus šildymo kainos, ar neteks vaikams darželiuose ir mokyklose šalti dėl nebaigtų trasų rekonstrukcijų. AB „Klaipėdos energija“ šilumininkai tikina, jog jų katilinės šildymo sezonui paruoštos, numatytos vamzdynų rekonstrukcijos – arti pabaigtuvių, o perkamo kuro kainos bent jau sezono pradžioje tikrai yra …

2023-09-14
Informacija dėl šildymo sezono pradžios ir pastatų parengties šildymo sezonui

Šildymo sezono pradžią, atsižvelgdama į faktinę lauko oro temperatūrą, nustato savivaldybės institucija, savo pavaldume esančioms įstaigoms. Kiti šilumos vartotojai, įskaitant ir daugiabučius gyvenamuosius namus, gali pradėti šildymą savo nuožiūra, nepažeidžiant nustatytų higienos normų. Nepasinaudojus šia galimybe visi vartotojai pradeda šildymo sezoną pagal savivaldybės nustatytą grafiką.

2023-09-01
„Klaipėdos energija“ investuoja į energijos taupymo sprendimus – pasistatė akumuliacinę talpą

Pagrindinio AB „Klaipėdos energija“ padalinio Šilutės pl. teritorijoje iškilo 24 metrų aukščio „bokštas“. Tai 3000 m3 tūrio akumuliacinė talpa – rezervuaras, skirtas termofikacinio vandens sukaupimui. Su ES finansine parama vykdomas projektas netrukus ženkliai prisidės prie miesto ekologinės situacijos gerinimo ir šilumos kainų mažinimo.

2023-07-31
AB „Klaipėdos energija” teritorijoje vyko karinės pratybos

Jau ne pirmą kartą AB „Klaipėdos energija“ teritorija ir pastatai Danės gatvėje tampa karinių pratybų miesteliu. Šįkart liepos mėn. pradžioje kelioms dienoms bendrovės teritoriją buvo užėmusios lenkų ir lietuvių specialiosios pajėgos, vykdžiusios bendras pratybas „Stiprūs ir vieningi 2023“.

2023-07-19
Viešajai konsultacijai teikiamas atnaujinto Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų plano projektas

Lietuvos Respublikos Energetikos ir Aplinkos ministerijos atnaujino Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų planą 2021–2030 m. (NEKSVP). Šiame dokumente užfiksuoti ambicingesni tikslai ir uždaviniai, kurių Lietuva sieks iki 2030 m., bei numatytos priemonės šiems tikslams pasiekti.

2023-07-18
Po kvietimo renovuoti daugiabučius sulaukta beveik 500 paraiškų

Mintis atnaujinti savo daugiabučius Lietuvos gyventojams tampa vis patrauklesnė – šių metų gegužės 31 d. pasibaigęs vienas iš renovacijos kvietimų, sulaukė beveik 500 paraiškų. Kadangi, pagal preliminarius skaičiavimus, bendra investicijų suma siekia apie 440 mln. eurų ir viršija numatytą 100 mln. eurų sumą, paraiškoms bus taikomas konkursinis atrankos būdas. Pasibaigęs kvietimas renovuoti daugiabučius sulaukė panašaus …

2023-07-13

Prisijunkite prie AB „Klaipėdos energija“ E-paslaugų!

Registruotis galite čia