Naujienos

Nuo birželio 7 d. hidrauliniai bandymai pietinėje Klaipėdos dalyje

AB „Klaipėdos energija“ nuo birželio 7 dienos vykdys kasmetinius šilumos tinklų hidraulinius bandymus pietinėje Klaipėdos miesto dalyje.

2021-05-28
AB „Klaipėdos energija“ gali būti Jūsų namo šildymo sistemų prižiūrėtoja!

Didžiausia Vakarų Lietuvoje energijos gamybos ir tiekimo bendrovė greta pagrindinės veiklos taip pat teikia: kokybiškas pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros paslaugas; atlieka šilumos punktų, vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų eksploatacinę priežiūrą; pagal individualų susitarimą gali pasiūlyti ir kitas paslaugas susijusias su šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra bei remontu. Daugiabučių namų ir …

2021-05-28
AB „Klaipėdos energija“ jaunimui pristatė ekologiškos energijos kryptis

Gegužės 26, 27, 28 dienomis Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo prieigose vyksta renginių ciklas Tvarios ateities kūrėjų laboratorija „14 m3 2050 Baltijos. Distopija ar realybė?“ Renginyje dalyvauja net 16 Klaipėdos miesto įmonių, verslo organizacijų, kurios dalinasi savo patirtimi, taikant gamtą tausojančias technologijas, įrenginius, darbo priemones.

2021-05-27
Karštas vanduo tiekiamas visiems Klaipėdos gyvenamiesiems namams

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad po šią savaitę Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje atliktų hidraulinių bandymų šilumos tiekimas atnaujintas visame mieste ir vyksta įprastu režimu.

2021-05-21
Daliai senamiesčio namų netiekiamas karštas vanduo

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad dėl hidraulinių bandymų metu aptiktų trasų defektų šiems Klaipėdos miesto namams neatnaujintas šilumos tiekimas

2021-05-20