Naujienos

Geriausia dovana – sveikinimas, padėka žodžiu arba raštu

LŠTA administracija primena, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos pravestų mokymų metu buvo pateiktos rekomendacijos, kaip viešojo sektoriaus įmonės turėtų parengti veiklos skaidrumo politikos gaires. Artėjant didžiosioms metų šventėms ir įvairių sveikinimų bei dovanų kampanijai, siekiant skaidrumo ir interesų nesupainiojimo galėtų būti rekomenduojami šie elgesio su dovanomis principai: Įmonių darbuotojai nepriima dovanų (dovanų čekių, nuolaidų kortelių/kuponų, maisto …

2020-12-03
Menininkai prisijaukina Danės elektrinę

Netrukus LRT žiūrovai išvys AB „Klaipėdos energija“ šilumos gamybos įrangą neįprastame kontekste. Danės gatvėje esančios bendrovės katilinės vamzdynai, garo turbinos tapo realistiškomis dekoracijomis video projekto „Šokis + miestas“ filmavimams. Jau ne pirmą kartą menininkai į egzotiškas, kone šimtmetį stovinčias, ir vis dar pagal tiesioginę paskirtį naudojamas energetikų erdves užsuka realizuoti savo sumanymų.

2020-11-19
„Klaipėdos energijos“ darbuotojai: įmonėje taikomas mobingas

Savivaldybės įmonės „Klaipėdos energija“ darbuotojai prabilo apie mobingą – neva jie yra persekiojami ir žeminami. Toks skundas pasiekė Klaipėdos vadovus ir miesto tarybos narius. Tačiau „Klaipėdos energijos“ generalinis direktorius tvirtino, jog toks skundas yra visiškai nepagrįstas, o jį galimai parašė pokyčių nenorintys darbuotojai.

2020-11-18
Nuo 2020 m. lapkričio 9 Klientų aptarnavimo centre Ryšininkų g. 11, Klaipėda, klientai nebus priimami

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną AB „Klaipėdos energija“ stabdo kontaktinį klientų aptarnavimą.

2020-11-09
Nuo spalio 21 iki lapkričio 8 dienos Klientų aptarnavimo centre Ryšininkų g. 11, Klaipėda, klientai nebus priimami

Vadovaujantis Klaipėdos m. savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos rekomendacijomis, AB „Klaipėdos energija“ imasi prevencinių veiksmų dėl COVID-19 pandemijos plitimo ir stabdo kontaktinį klientų aptarnavimą.

2020-10-21

Kviečiame prisijungti prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, kur galėsite peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis

Prisijungimas prie e-paslaugos

Daugiau informacijos