Naujienos

Svarbi žinia planuojantiems renovaciją: paskelbta informacija apie planuojamas finansavimo sąlygas

Artimiausiu metu planuojantiems savo daugiabučio namo atnaujinimą geros žinios –  Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) pradeda įgyvendinti ES 2021-2027 m. investicijų programą daugiabučių renovacijos srityje atnaujindama finansines priemones naujo laikotarpio lėšomis ir skelbia informaciją apie planuojamas planuojamas finansavimo sąlygas, pagal kurias bus teikiami lengvatiniai kreditai.

2023-03-10
AB „Klaipėdos energija“ klientams – IT naujovės

Kone dvejus metus pasaulyje siautusi koronaviruso pandemija su griežtais karantino apribojimais privertė paslaugas teikiančias įmones rasti nuotolinių bendravimo būdų. Užsidarė įprasti klientų aptarnavimo padaliniai, konsultantai išmoko viską paaiškinti ir sutvarkyti telefonu ar elektroninėmis priemonėmis. Bet tobulumui ribų nėra.

2023-02-22
Sukurtas naujas interaktyvus įrankis – šiltnamio efektą sukeliančių dujų švieslentė

Aplinkos apsaugos agentūra pristato naują interaktyvų įrankį – švieslentę, skirtą analizuoti duomenis apie šiltnamio efektą sukeliančias dujas (ŠESD) ir kviečia juo naudotis. Švieslentėje, sudarytoje iš dviejų dalių, pateikiami detalūs viso Nacionalinės ŠESD apskaitos laikotarpio  (1990–2021 m.) duomenys. Pirmojoje dalyje, pasirinkus norimą laikotarpį, galima analizuoti susidariusio ŠESD kiekio pokytį pagal sektorius.

2023-02-15
LŠTA prognozė: sausio mėnesio šilumos sąskaitos mažesnės nei gruodžio

Šaltinis: www.lsta.lt, 2023 m. vasario 6 d. Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos preliminariais duomenimis, gyventojus pasieksiančios sausio mėnesio sąskaitos už centralizuotai tiekiamą šilumą bus vidutiniškai apie 17 proc. mažesnės nei 2022-ųjų gruodį. Atskiruose miestuose ir skirtinguose pastatuose šis pokytis gali reikšmingai skirtis nuo vidurkio, nes miestams nustatomos skirtingos šilumos kainos, o kiekviename pastate sąskaitos dydį lemia …

2023-02-07
Dėl prisijungimo prie centralizuotų šilumos tinklų

AB „Klaipėdos energija“ siekdama mažinti šilumos energijos kainas, planuoja investicijas senų šilumos trasų atnaujinimui ir naujų tiesimui, todėl raginame Klaipėdos ir Gargždų miestų daugiabučių ir individualių namų gyventojus teikti paraiškas prisijungti prie centralizuotų šilumos tiekimo tinklų.

2023-01-30
Gruodžio mėn. šildymo sąskaitos Klaipėdoje – vienos mažiausių Lietuvoje

Klaipėdos energija klientams jau paruošė sąskaitas už gruodžio mėnesio šilumos energiją, o besinaudojantys e-paslaugų puslapiu, pranešimą apie suformuotą sąskaitą gavo į savo el. paštą. Sąskaitų dydžiams didžiausią įtaką turėjo klimatinės sąlygos ir vartojimo ypatumai.

2023-01-10
Tęsiama AB „Klaipėdos energija“ teritorijos konversija

Žengtas dar vienas žingsnis atveriant teritoriją prie Danės upės, kur įsikūręs AB „Klaipėdos energija“ gamybos padalinys. Kaip ir numatyta Klaipėdos miesto savivaldybės 2022-2024 m. strateginiame veiklos plane, bendrovės teritorija išskaidyta, įregistruoti keturi atskiri žemės sklypai, jiems suteikti adresai Danės g. 8, Danės g. 8A, Danės g. 8B, Danės g. 8C.

2022-12-22
Klaipėdos šilumininkų finansiniai rezultatai rodo stabilumą

Per metus kelis kartus išaugusios dujų, biokuro ir elektros energijos kainos smogė ne tik gyventojams, bet ir daugumai verslo įmonių. Klaipėdą ir Gargždus centralizuotai šiluma aprūpinanti AB „Klaipėdos energija“ energetinę krizę sutiko tinkamai pasiruošusi – tai rodo preliminarūs šių metų finansiniai rezultatai bei klientams tiekiamos šilumos kaina.

2022-12-08
Centralizuotas šildymas: pigu ar brangu?

Nors viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie brangų centralizuotą šildymą, norintys prisijungti prie centralizuotų šilumos tinklų Lietuvos miestuose rikiuojasi į eilę. Ypač situacija karšta Lietuvos pajūryje – Klaipėdoje naujų klientų, panorusių naudotis AB „Klaipėdos energija“ šildymo paslaugomis, skaičiuojama virš pusšimčio.

2022-12-06
AB „Klaipėdos energija“ vėl atidarė Klientų aptarnavimo centrą

Nuo gruodžio 1 d. AB „Klaipėdos energija“ vėl priima ir aptarnauja interesantus Klientų aptarnavimo centre.    Energetikų bendrovės specialistai klaipėdiečių laukia Danės g. 8, baltame vienaukščiame pastate, I – IV nuo 7 iki 16 val., o V nuo 7 iki 15 val., pietų pertrauka nuo 11 iki 11.48 val.

2022-12-02

Informuojame, kad Klaipėdos mieste šių metų birželio 05-09 dienomis vyks ketvirtasis šilumos tinklų hidraulinių bandymų etapas.

Daugiau informacijos čia