Naujienos

Patikimiausias šildymo sąskaitų mažinimo būdas – namo renovacija

Dėl šimtais procentų per metus pabrangusių dujų, biokuro, elektros ir kitų energijos išteklių, Lietuvoje šis šildymo sezonas tapo istoriniu – šildymo kainos išaugo rekordiškai. Visgi, mažiausiai nukentėjo renovuotų daugiabučių namų gyventojai. Jie džiaugiasi ne tik mažesnėmis išlaidomis šildymui, kokybiškesnėmis gyvenimo sąlygomis, bet ir gražesniu pastato vaizdu bei padidėjusia turto verte.

2022-04-07
AB „Klaipėdos energija“ šilumos gamyba – netarši

Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai 2022 m. kovo 24 d.  planinio patikrinimo metu AB „Klaipėdos energija“ rajoninėje katilinėje (Šilutės pl. 26) išmatavo vandens šilumos katilų teršalų, išmetamų į aplinkos orą, emisijas.

Pagal pateikto tyrimo protokolo duomenis tyrimo objekte išmetamų teršalų kiekiai ne tik neviršijo TIPK leidime nustatytų normų, bet ir yra daug kartų mažesni už leistinas ribas.

2022-04-06
Balandį Klaipėdoje – ženklus šilumos pigimas

Centralizuotai tiekiamos šilumos kaina, lyginant su kovu, balandį AB „Klaipėdos energija“ klientams mažės 15,5 proc. ir kainuos 6,15 cento už kilovatvalandę (ct/kWh). Tarp didžiųjų šalies šilumos tiekėjų, tai antra mažiausia kaina, nusileidžianti tik Kaunui. Daugiausia iš Lietuvos didmiesčių už šilumą tenka mokėti vilniečiams. Balandį sostinės vartotojams šiluma kainuos  9,69 ct/kWh, arba 57 proc. brangiau nei …

2022-04-05
Nebus karšto vandens

Informuojame Jus, kad Klaipėdoje šių metų gegužės 9-13 dienomis padidintu slėgiu bus bandomi šilumos tinklai, esantys į šiaurę nuo Kauno gatvės. O šių metų birželio 6-10 dienomis padidintu slėgiu bus bandomi šilumos tinklai, esantys į pietus nuo Kauno gatvės.

2022-04-04
KPA apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“ įteiktas AB „Klaipėdos energija“

Tęsdama daugiametę tradiciją, kovo 30 d. vykusio Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) pagerbė atsakingo verslo atstovus, kurių kolektyvai pasiekė geriausių rezultatų 2021 m.

Daugiausiai dėmesio skyrusiai socialinėms iniciatyvoms, pagalbai ir paramai – atiteko apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“. Šios nominacijos nugalėtoja tapo AB „Klaipėdos energija“.

2022-03-31