Šiandien uostamiestyje baigiamas šildymo sezonas 

Šiandien uostamiestyje baigiamas šildymo sezonas 

Klaipėdos mieste šiandien baigiamas 2023–2024 metų šildymo sezonas. Kuriuo dienos metu būstuose radiatoriai jau nebešildys, priklauso nuo pastatų šilumos sistemų prižiūrėtojų.  

Šildymo sezono pabaigą, atsižvelgdama į faktinę lauko oro temperatūrą, nustato Klaipėdos savivaldybė. Kiti šilumos vartotojai, įskaitant ir daugiabučius gyvenamuosius namus, gali baigti šildymą savo nuožiūra, nepažeidžiant nustatytų higienos normų. Tam reikia kreiptis į namo administratorių ir gauti daugumos savininkų sutikimą. Nepasinaudojus šia galimybe visi vartotojai baigia šildymo sezoną pagal savivaldybės sprendimu nustatytą grafiką.  

Pernai  spalio 18-ąją visame mieste prasidėjo oficialus šildymo sezonas. Kiek anksčiau, nuo spalio 13 dienos, Klaipėdoje jau buvo pradėtos šildyti ugdymo įstaigos, taip pat savivaldybei pavaldžios socialinių paslaugų, sveikatos, kultūros, sporto įstaigos. 

Įprastai uostamiestyje šildymo sezonas būdavo baigiamas balandžio pabaigoje. Dėl nepalankių orų pernai šildymo sezonas Klaipėdoje buvo tęsiamas iki gegužės 3 dienos, 2022 metais – iki gegužės 5 dienos.