Karštas vanduo tiekiamas visiems Klaipėdos gyvenamiesiems namams

Karštas vanduo tiekiamas visiems Klaipėdos gyvenamiesiems namams

AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad po šią savaitę Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje atliktų hidraulinių bandymų šilumos tiekimas atnaujintas visame mieste ir vyksta įprastu režimu.

„Iš mūsų pusės visi darbai atlikti, karštas vanduo teka visais magistraliniais ir kvartaliniais vamzdynais. Gyventojai turi galimybę naudotis karšto vandens paslauga, jei tik jų namo šildymo sistemų prižiūrėtojai yra nuėmę akles ir pajungę karšto vandens  ruošimo įrangą“, – sakė Arūnas Smaguris, AB „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas.

Žinia, AB „Klaipėdos energija“ yra centralizuotos šilumos tiekėja, o už šilumos patekimą į namą atsako gyventojų pasirinktas šildymo sistemų prižiūrėtojas.

Jeigu jūsų name vis dar nėra karšto vandens, apie priežastis teiraukitės namo administratoriaus ir šildymo sistemų prižiūrėtojo. Kas aptarnauja jūsų namą, galite sužinoti https://www.klenergija.lt/gyventojams/silumos-kokybe-jusu-name/

Po hidraulinių bandymų AB „Klaipėdos energija“ tęs šiemet suplanuotus šilumos trasų atnaujinimo darbus, tad pavieniai namai bus laikinai atjungiami nuo sistemos. Šių namų savininkams ir administratoriams apie planinius atjungimus pranešama iš anksto, taip pat ši informacija nuolat skelbiama internete https://www.klenergija.lt/nebus-karsto-vandens-3/