„Klaipėdos energijai“ skirtas pramonininkų apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“

„Klaipėdos energijai“ skirtas pramonininkų apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) paskelbė pernykščių metų atsakingo verslo atstovus. Vienu iš keturių laureatų tapo AB „Klaipėdos energija“. Įmonė pagerbta apdovanojimu „Už mūsų Klaipėdą“, kaip daugiausiai dėmesio skyrusi visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms.

„Šia apdovanojimai – mūsų asociacijos ilgametė tradicija, jais siekiama pagerbti didžiausią pažangą padariusias įmones. Laureatų atrankos kriterijai nesikeičia nuo 2011-ųjų: asociacijos nariai užpildo paraišką, pateikia oficialius duomenis, veiklos statistiką, ir pagal tai formulėmis išskaičiuojami geriausieji“, – pasakojo Jolanta Juškevičienė, KPA administracijos direktorė.

Vertintojų teigimu, nominacija „Už mūsų Klaipėdą“ tradiciškai atitenka įmonei, kuri aktyviai dalyvavo miesto gyvenime, prisidėjo prie visuomeninių ir socialinių iniciatyvų. O „Klaipėdos energijos“ laimėjimą dar lėmė didžiausi balai už pasiekimus aplinkosaugos srityje bei darbuotojų skatinimo priemones.

„Džiugu, kad buvome įvertinti už tą daugeliui nematomą mūsų veiklos dalį. Esame municipalinė, miestui ir miestiečiams dirbanti įmonė. Mūsų investicijos nukreiptos į taršos mažinimą, atsinaujinančios energetikos technologijų diegimą. Pagal išgales rūpinamės savo darbuotojų gerove, bet nepamirštame ir miestiečių – daugelį metų remiame miesto šventes, įvairius sporto klubus, meno kolektyvus, prasmingas kūrėjų idėjas. Stengiamės visiems suteikti gerų emocijų“, – sakė Antanas Katinas, AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius.

Nors praėję metai buvo kupini suvaržymų, AB „Klaipėdos energija“ išlaikė tradicijas: Pasaulinės turizmo dienos proga bendrovė atvėrė duris miestiečių ekskursijoms, Danės elektrinės patalpose buvo kuriamas Lietuvos šokio informacijos centro ir nacionalinio transliuotojo LRT Plius video projektas “Šokis + miestas“, bendrovė skyrė paramą sporto, kultūros, sveikatinimo projektams.

AB „Klaipėdos energija“ yra didžiausia šilumos energijos gamintoja Vakarų Lietuvoje ir pagrindinė centralizuotos šilumos tiekėja Klaipėdos ir Gargždų miestams. Bendrovė taip pat yra atsakinga už šilumos tinklų eksploatavimą – naudoja ir prižiūri virš 260 kilometrų šilumos vamzdynų. Pagrindinis bendrovės akcininkas – Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.