„Klaipėdos energijos” darbuotojai lankėsi ekskursijoje po istorinę Klaipėdos elektrinės katilinę

„Klaipėdos energijos” darbuotojai lankėsi ekskursijoje po istorinę Klaipėdos elektrinės katilinę

Dalis „Klaipėdos energijos“ kolektyvo dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Klaipėdos elektrinės katilinę. Ekskursiją vedęs bendrovės komunikacijos specialistas Arūnas Liubinavičius pasakojo dėmesį prikaustančias istorijas apie katilinėje esančias erdves ir įrenginius.

Aplankėme bemaž prieš šimtmetį pastatytą generatorių salę, senąją elektros energijos skirstymo salę ir kitas erdves. Ekskursija sužavėjo ne tik naujus bendrovės darbuotojus, bet ir tuos, kurie katilinėje lankėsi ne pirmą kartą. Darbuotojai dalijasi įspūdžiais po ekskursijos:

„Lektorius visapusiškai, išsamiai ir įtraukiančiai apžvelgė katilinės istoriją nuo pat ištakų. Dalis informacijos jau buvo pamiršta, tad ši ekskursija atgaivino prisiminimus. Įdomu buvo ir vėl pamatyti bei išgirsti naujai tai, kas sena. Labai rekomenduoju visiems apsilankyti senojoje katilinėje“.

„Iš tiesų įdomu ir naudinga susipažinti su dalimi bendrovės, kurioje dirbu. Šioje katilinėje apsilankyti teko pirmą kartą ir man tai paliko labai gerą įspūdį. Labai patiko pasivaikščioti po skirtingas sales ir pamatyti skirtingus įrenginius“.

„Ekskursija tikrai labai patiko. Tiesą sakant nesitikėjau, kad taip sudomins. Pasakojimas buvo nuoseklus, pagrįstas istoriniais įvykiais. Sužinojau naujų dalykų apie mūsų bendrovę.“