SĄSKAITAS APMOKĖKITE TIESIOGIAI IŠ E-PASLAUGŲ PUSLAPIO

SĄSKAITAS APMOKĖKITE TIESIOGIAI IŠ E-PASLAUGŲ PUSLAPIO

Nuo 2021 m. gruodžio 10 d. AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugų puslapyje pradeda veikti mokėjimo inicijavimo paslauga. Šios paslaugos pagrindu Bendrovės klientai galės apmokėti sąskaitas už šilumos energiją tiesiai iš e-paslaugų puslapio.

Paslaugos teikiami privalumai:

Tikslumas – Bendrovė gauna tikslius atliktų mokėjimų duomenis, išvengiama klaidų, kurių dažnai pasitaiko pildant mokėjimo pavedimus, palengvėja sąskaitos ir mokėjimo sudengimo procesas.

Operatyvumas – apmokėti sąskaitas užtruks mažiau laiko ir tai galima operatyviai atlikti iš bet kurios vietos ar įrenginio patvirtinant savo banko identifikavimo priemone.

Trumpa naudojimosi instrukcija:

  1. Prisijungus prie e-paslaugų puslapio, spausti mygtuką „MOKĖTI“
  2. Patikrinus ar automatiškai suformuotas mokėtojo kodas ir suma yra teisingi, pasirinkti banką, per kurį atliksite mokėjimą:

    3. Patvirtinti identifikaciją savo banko puslapyje su Smart-ID, Kodų kortele, M. Parašu, PIN generatoriumi, biometrika ar kt. priemonėmis ir užbaigti mokėjimą. Atlikę mokėjimą būsite automatiškai nukreipiami atgal į e-paslaugų puslapį.

Informuojame, kad netolimoje ateityje planuojame įdiegti atsiskaitymo būdą tiesiai iš kiekvieną mėn. siunčiamų el. laiškų su pranešimais apie suformuotas sąskaitas. Apie naujoves informuosime Bendrovės puslapyje www.klenergija.lt ir socialiniuose tinkluose, o esant galimybėms, papildomai ir internetiniuose dienraščiuose.

Raginame Bendrovės klientus jungtis prie e-paslaugų puslapio ir taip saugoti aplinką neteršiant jos popierinėmis sąskaitomis. Norint sužinoti daugiau apie e-paslaugas spausti čia.

Daugiau informacijos kas yra mokėjimo inicijavimo paslauga spausti čia.

Pastebėjus netikslumų ar esant funkcionalumo sutrikimams, pvz., nepavyksta atsiskaityti per mokėjimo inicijavimo paslaugas, prašome operatyviai informuoti el. paštu [email protected], kad tokie gedimai būtų laiku identifikuoti ir sutvarkyti. Laiške prašome nurodyti tikslią informaciją ir, esant galimybėms, pridėti ekrano nuotrauką.