Šilumos trasos ruošiasi finaliniam iššūkiui: prasideda paskutinis hidraulinių bandymų etapas

Šilumos trasos ruošiasi finaliniam iššūkiui: prasideda paskutinis hidraulinių bandymų etapas

Uostamiesčio šilumos trasos atlaikė penkis bandymų etapus, o dabar ruošiamasi finišui. Birželio 17-18 dienomis penktojo etapo metu vamzdynų bandymai buvo atlikti dalyje Debreceno, Alksnynės, Žardininkų bei Jūrininkų mikrorajonų. Darbai įvyko sklandžiai, todėl AB „Klaipėdos energija“ šilumos karšto vandens ruošimui tiekimą atnaujino jau kitos dienos ryte.

Šeštasis ir jau paskutinis hidraulinių bandymų etapas mieste vyks nuo birželio 25 dienos 8.00 valandos ryto iki birželio 26 dienos 7.00 valandos ryto.

„Klaipėdos energija“ informuoja vartotojus, kad šių bandymų metu šilumos karšto vandens ruošimui tiekimas bus nutrauktas vienai parai. Jei bus aptikta gedimų, juos planuojama pašalinti dar per parą.

Sklendes name užsuka ir atsuka namo prižiūrėtojas, taigi kada karštas vanduo bus atjungtas ir kaip greitai jis pasieks klientų patalpas priklauso nuo pastato administratoriaus. Kokia įmonė administruoja konkrečius pastatus, galima sužinoti čia.

Bandymų metu rekomenduojama užsukti patalpos įvadinę karšto vandens sklendę, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Vartotojai, kuriems dėl defektų, rastų šilumos trasose, karšto vandens tiekimas nebus atnaujintas iki planuotos datos, bus informuoti papildomai.