Kas yra e-paslauga

Kas yra e-paslauga

Prisijungę prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, galite internete peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis.

PDF formatu pateikiama sąskaita yra oficialus mokėjimo dokumentas. Jūs galite ją apmokėti ne tik internetu, bet ir bankuose ar kitose įmokų priėmimo vietose (apmokėjimo vietas rasite paspaudus čia).

E-paslaugos gyventojams

Tai būdas gauti sąskaitas už AB „Klaipėdos energiją“ paslaugas ir deklaruoti karšto vandens, bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis elektroniniu būdu.

Vandens suvartojimas yra deklaruojamas kubiniais metrais (m3), nenurodant litrų. Litrai apvalinami iki m3, pagal matematikos apvalinimo taisykles: jeigu vandens apskaitos prietaisas rodo 500 l ir daugiau, apvalinama į didesniąją pusę, jei mažiau – į mažesnę pusę, pvz.: karšto vandens apskaitos prietaisas rodo 125 m3 ir 232 l, į sąskaitą įrašome 125 m3.

Šilumos suvartojimas deklaruojamas kilovatvalandėmis (kWh).

Kodėl verta naudotis E-paslauga?

Taupu – apmokant sąskaitas internetu, mažesni aptarnavimo mokesčiai.

Patogu – nereikia stovėti eilėse, o mokesčius už AB „Klaipėdos energija“ suteiktas paslaugas galite sumokėti neišeidami iš namų ar darbo vietoje. Internetu už paslaugas sumokėti ir deklaruoti karšto vandens, bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis galite net iš kitos valstybės.

Informatyvu – galima peržiūrėti pastarųjų dviejų metų sąskaitas ir jas palyginti.

Ekologiška – sąskaita pateikiama elektroninėje formoje (PDF formatu), tausojami gamtos resursai nespausdinant sąskaitos.

Saugu – sąskaita niekuomet nepasimes.

Operatyvu – internete patalpinus naują sąskaitą į Jūsų elektroninį paštą iškart bus išsiųstas pranešimas, todėl sąskaita visada bus pateikta anksčiau negu gaudavote paštu.

Pradėjus naudotis E-paslauga,  sąskaitų faktūrų paštu nebesiųsime.

Užsiregistravus ir užsisakius elektroninę sąskaitą, Jums bus sukurta asmeninė prieiga, kur iki kiekvieno mėnesio 11 dienos gausite naujai suformuotą sąskaitą už šildymą ir karšto vandens paruošimą.

Išsamesnė informacija, kaip tapti mūsų elektroninių paslaugų vartotoju, pateikiama čia arba telefonu (8 46) 39 22 22.

E-paslaugos savitarnos naudojimo taisyklės

E-paslaugos verslui

Naudotis e-paslauga labai paprasta ir patogu. Elektroniniu būdu pateikta PVM sąskaita faktūra turi privalumų – visada bus pateikta anksčiau negu popieriuje spausdinta sąskaita, niekuomet nepasimes, taip pat numatytos galimybės ją išsisaugoti Jūsų kompiuterinėje laikmenoje. Patalpinus sąskaitą į e-paslaugos sistemą, Jums bus nedelsiant sutartyje nurodytu elektroniniu paštu išsiųstas pranešimas. Pradėjus naudotis e-paslauga, PVM sąskaitų faktūrų paštu nebesiųsime.

Jūsų patogumui Elektroninių paslaugų teikimo sutartis patalpinta bendrovės internetiniame tinklalapyje. Užpildytą sutartį turėtumėte atsiųsti elektroniniu paštu kac@klenergija.lt, faksu 41 08 71 arba paštu AB  „Klaipėdos energija“ Šilutės pl. 26, Klaipėda LT-91177.

Užpildytą sutartį taip pat galite pristatyti adresu Šilutės pl. 26,  3 aukšte, 306 kab.