Kas yra e-paslauga

Kas yra e-paslauga

Prisijungę prie AB „Klaipėdos energija“ e-paslaugos, galite internete peržiūrėti Jums išrašytą sąskaitą ir deklaruoti karšto vandens bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis.

PDF formatu pateikiama sąskaita yra oficialus mokėjimo dokumentas. Jūs galite ją apmokėti ne tik internetu, bet ir atsispausdinę pateikti bankuose ir  kitose įmokų priėmimo vietose (https://www.klenergija.lt/gyventojams/atsiskaitymas-uz-paslaugas/).

E-paslaugos gyventojams

Tai būdas gauti sąskaitas už AB „Klaipėdos energiją“ paslaugas ir deklaruoti karšto vandens, bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis elektroniniu būdu.

Vandens suvartojimas yra deklaruojamas kubiniais metrais (m3), nenurodant litrų. Litrai apvalinami iki m3, pagal matematikos apvalinimo taisykles: jeigu vandens apskaitos prietaisas rodo 500 l ir daugiau, apvalinama į didesniąją pusę, jei mažiau – į mažesnę pusę, pvz.: karšto vandens apskaitos prietaisas rodo 125 m3 ir 232 l, į sąskaitą įrašome 125 m3.

Šilumos suvartojimas deklaruojamas kilovatvalandėmis (kWH).

 

Kodėl verta naudotis E-paslauga?

Taupu – apmokant sąskaitas internetu, reikės mokėti mažesnius papildomus mokesčius ir nereikės stovėti eilėse;

Patogu – mokesčius už AB „Klaipėdos energija“ suteiktas paslaugas galite sumokėti neišeidami iš namų ar darbo vietoje. Internetu už paslaugas sumokėti ir deklaruoti karšto vandens, bei šilumos apskaitos prietaisų rodmenis galite net iš kitos valstybės;

Informatyvu – galima peržiūrėti šių ir praėjusių metų mėnesių sąskaitas ir jas palyginti;

Modernu – sąskaita pateikiama elektroninėje formoje (PDF formatu), tausojami gamtos resursai nespausdinant sąskaitos.

Saugu – sąskaita niekuomet nepasimes.

Operatyvu – internete patalpinus naują sąskaitą į Jūsų elektroninį paštą iškart bus išsiųstas pranešimas, todėl sąskaita visada bus pateikta anksčiau negu gaudavote paštu.

PDF formatu pateikiama sąskaita yra oficialus mokėjimo dokumentas. Jūs galite ją apmokėti ne tik internetu, bet ir atsispausdinę pateikti bankuose, bei kitose įmokų priėmimo vietose (https://www.klenergija.lt/gyventojams/atsiskaitymas-uz-paslaugas/).

Pradėjus naudotis E-paslauga,  sąskaitų faktūrų paštu nebesiųsime.

Užsiregistravus ir užsisakius elektroninę sąskaitą, Jums bus sukurta asmeninė prieiga, kur iki kiekvieno mėnesio 11 dienos gausite naujai suformuotą sąskaitą už šildymą ir karšto vandens paruošimą.

Išsamesnė informacija, kaip tapti mūsų elektroninių paslaugų vartotoju, pateikiama čia arba AB „Klaipėdos energija“ Klientų aptarnavimo centruose: Šilutės pl. 26 (II aukštas) bei telefonais: 1333 ir (8 46) 392666; P.Cvirkos g.15, Gargždai, Tel. +370 46 473155.
 
E-paslaugos savitarnos naudojimo taisyklės
 

 

E-paslaugos verslui

Naudotis e-paslauga labai paprasta ir patogu. Elektroniniu būdu pateikta PVM sąskaita faktūra turi privalumų – visada bus pateikta anksčiau negu popieriuje spausdinta sąskaita, niekuomet nepasimes, taip pat numatytos galimybės ją išsisaugoti Jūsų kompiuterinėje laikmenoje bei atsispausdinti. Patalpinus sąskaitą į e-paslaugos sistemą, Jums bus nedelsiant sutartyje nurodytu elektroniniu paštu išsiųstas pranešimas.
Pradėjus naudotis e-paslauga, PVM sąskaitų faktūrų paštu nebesiųsime.
Jeigu pageidaujate naudotis e-paslauga, prašome atvykti į AB „Klaipėdos energija“, Šilutės pl. 26 (3 aukštas, 317 kab.) ir sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį. Sutarties sudarymui reikalinga pateikti informaciją: pirkėjo pavadinimas, įmonės kodas, PVM kodas, banko rekvizitai, įmonės atsakingas asmuo (pareigos, vardas, pavardė), asmens atsakingo už apskaitos prietaisų rodmenų deklaravimą, rekvizitai – atsakingas asmuo (pareigos, vardas, pavardė),  el.paštas, kontaktinio telefono numeris.